Vážení zákazníci,
příjem zakázek byl ukončen.

O NÁS

polštáře, deky, peřiny, prošívané deky, dětské deky


Čištění peří, šití prošívaných dek a  polštářů se intezivně věnujeme již od března 1994.

Polštáře, deky a další výrobky dodáváme nejen pro Českou republiku (hlavně region Karlovarský, Plzeňský), ale část jich putuje i do zahraničí, nejčastěji do Německa, Nizozemí, Ruska a Rakouska. Potěšující je pro nás skutečnost, že jak tuzemští, tak zahraniční zákazníci nás vyhledávají opakovaně.

Jsme schopni zpracovat i velkoobjemové zakázky. Z již zrealizovaných jsme dodávali deky, polštáře a další produkty pro krajskou nemocnici v Karlových Varech, pro lázeňská sanatoria a lázeňské domy či domovy mládeže.

Jsme si vědomi požadavků náročného zákazníka současného trhu, proto se snažíme rozšiřovat svůj sortiment sypkoviny. Při výběru nejste omezeni dvěma či třemi barevnými variantami – nabízíme tři kvalitativně odlišné třídy sypkoviny, každou v několika barevných odstínech, případně i se vzory.

Materiálem našich sypkovin je 100% bavlna. Pro naše polštáře, deky a další výrobky používáme sypkovinu tradiční české firmy SEBA T. Novinkou je od roku 2010 úprava sypkoviny stříbroaktiv. Tato úprava zabraňuje průniku bakterií, plísní, roztočů do peří a výrazně zvyšuje životnost výrobku.

Poradenství je automatickou součástí našich služeb. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem Vám doporučíme optimální kombinaci náplně a sypkoviny, případně poradíme vhodný objem náplně s ohledem na kvalitu peří. Záleží nám na spokojenosti klienta, proto je individuální přístup samozřejmostí během celého společného jednání.

Zpracováváme zakázky z peří doneseného zákazníkem, případně můžeme zákazníkovi dodat peří nové, podle jeho výběru. I zde je možnost vybírat z různých možností.

Výrobky zhotovujeme vždy z peří vyčištěného, a to i v případě, že jde o peří nové. Vždy je čištěné peří ze svého obalu – sypku vysypáno.

Čištění probíhá v pěti cyklech a je prováděno poloautomatickým strojem.

Výrobky šijeme ručně, můžeme tedy zaručit vysokou kvalitu zpracování. Ruční šití umožňuje zpracovat i nestandardní tvary a formáty výrobků dle požadavků zákazníka.

Naše dodací lhůty nepřekračují zpravidla jeden týden od převzetí zakázky. Pokud zákazník potřebuje svoji zakázku ve dřívějším termínu, snažíme se mu vyhovět.

Co neděláme

  • nevracíme vyčištěné peří do původního, použitého sypku
  • nevykupujeme peří
  • neporadíme vám špatně

Dovolte si luxus spojený s tradicí.
Zůstaňte ve spánku součástí přírody.

Rychlý kontakt
více »
Co nabízíme?
  • čištění peří, výrobky z peří, renovace
  • drobné i velkoobjemové zakázky
  • širokou nabídku materiálů i barev
  • sypkoviny ze 100% bavlny
  • výrobky vždy z peří vyčištěného
  • dodací lhůty nepřekračující 1 týden
  • peřiny, polštáře, deky, zdravý spánek
Nebojte se alergií

Drtivé většině alergiků nezpůsobuje potíže peří, ale roztoči, kteří v něm žijí. Při správné údržbě péřových lůžkovin s kvalitní sypkovinou jde usazování roztočů na peří zcela zamezit.

TOPlist